Przejdź do treści

BadBoys Detailing – nowy standard detailingu

wizytówka BadBoys detailing Warszawa

Co zrobić, aby Twój samochód wyglądał jak z salonu?

Kochasz swój samochód mimo, że jego lakier stracił swój dawny blask, a w jego wnętrzu widać coraz bardziej ślady użytkowania? Chciałbyś, aby Twoje auto znów wyglądało „jak z salonu”? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na te pytania to powinieneś udać się do firmy zajmującej się detailingiem. Pytanie brzmi: którą firmę wybrać?

W ostatnim czasie renowacja nadwozia, ale także wnętrza staje się coraz bardziej popularna. Każdy kierowca chce, aby jego samochód wyglądał jak najlepiej, a w lakierze odbijały się promienie letniego słońca. W odpowiedzi na te zapotrzebowania powstała firma BadBoys Detailing w Warszawie.

Nie jest łatwo znaleźć specjalistów, którzy swoją pracę wykonują z pasją. Jednak inaczej jest w przypadku BadBoys Detailing. Założyciele firmy – Michał Komorowski i Mariusz Rogowski – obrali sobie za motto „Łączy nas pasja – Pasja tworzenia”, a to zapowiada, iż nasz samochód będzie w dobrych rękach.

Efekty prac są imponujące. Samochody, które wyjeżdżają z firmy nabierają świeżości i znów cieszą oko. Jednak BadBoys Detailing oferują nie tylko profesjonalną kosmetykę aut. Zakres działalności jest dużo szerszy – m. in. zajmują się oni renowacją wnętrz i tapicerek, dzięki czemu wsiadając do odświeżonego auta, czujemy jakbyśmy wyjeżdżali nim spod salonu.

Warszawska firma zajmuje się także tuningiem optycznym, który może wyróżnić samochód na tle innych jeżdżących po drogach. Jeśli nie chcesz, aby Twoje auto było jednym z wielu to masz już rozwiązanie.

Jesteś posiadaczem klasyka, któremu przydałaby się odrobina troski? To nie problem – również i nim mogą zająć się BadBoys Detailing. Pośród zrealizowanych przez nich projektów nie brakuje samochodów klasycznych. Prace odznaczają się przywiązaniem do detali, a także szacunkiem do historii danego modelu.

Nie warto ryzykować wyglądu swojego samochodu – lepiej oddać go w ręce profesjonalistów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.