Przejdź do treści

Leasing SUV-a się opłaca. Sprawdź, dlaczego to dobra opcja także dla Twojej firmy

suv na leasing

Od dłuższego czasu zastanawiasz się nad leasingiem samochodu, ale wciąż masz wątpliwości? To zupełnie zrozumiałe w niepewnych czasach, które nie sprzyjają podejmowaniu tak długofalowych decyzji. Z drugiej jednak strony jeśli masz dobrze zbudowany biznes, który przynosi regularne dochody, a potrzebujesz nowego auta, to leasing jest jedną z najkorzystniejszych opcji. Zwłaszcza leasing SUV-a, o czym przekonujemy w naszym artykule.

SUV-y to jedne z najchętniej leasingowanych samochodów

Popularność SUV-ów nie słabnie, a wręcz się nasila. Trudno się temu dziwić, skoro mówimy o samochodach bardzo efektownych, a przy tym funkcjonalnych, które z powodzeniem mogą pełnić rolę aut rodzinnych. Są przy tym reprezentacyjne i świetnie sprawdzają się w codziennym użytkowaniu, w zmiennych warunkach pogodowych oraz na różnych nawierzchniach.

SUV-y szczególnie chętnie leasingują przedsiębiorcy, którzy wybierają zarówno modele z segmentu premium, jak i te popularne – Hyundaia Tucson, Forda Kuga, Mazdę CX-5, Forda Explorera, Citroena C5 Aircross czy Hyundaia Santa Fe.

Podstawowe zalety leasingu

Duże zainteresowanie ofertami leasingu SUV-a wynika przede wszystkim z faktu, iż mówimy tutaj o samochodach z wyższej półki cenowej. Ich zakup za gotówkę stanowi spore obciążenie finansowe, nawet dla właściciela dobrze prosperującej firmy.

Leasing pozwala wyjechać z salonu fabrycznie nowym SUV-em w bogatej wersji wyposażenia i z mocnym napędem bez jednorazowego angażowania dużej kwoty. Dzięki temu w kasie przedsiębiorstwa zostaje gotówka, którą można przeznaczyć na cele inwestycyjne.

Warunki leasingu zawsze podlegają indywidualnym negocjacjom, co pozwala dopasować je ściśle do potrzeb i możliwości danego przedsiębiorcy – zarówno na poziomie wysokości miesięcznej raty, jak i opłaty wstępnej oraz kwoty wykupu.

Nie zapominajmy o tym, że leasing jest popularnym i w pełni legalnym sposobem na optymalizację podatkową. Miesięczna rata, podobnie jak wszystkie inne opłaty ponoszone przez przedsiębiorcę, stanowią koszt uzyskania przychodu i można je odliczać w ramach prowadzonej działalności. W efekcie sumaryczny koszt samochodu może być znacznie niższy, nawet w porównaniu z zakupem gotówkowym.

Znajdź najkorzystniejszą ofertę na leasing SUV-a z pomocą indywidualnego doradcy

Jeśli nie masz czasu na wysyłanie zapytań do poszczególnych dealerów, a następnie drobiazgowe analizowanie kilkunastu ofert, to zainteresuj się usługą iBemo. To największa w Polsce platforma internetowa, z której poziomu szybko znajdziesz najkorzystniejszą ofertę leasingu SUV-a, pochodzącą bezpośrednio od autoryzowanego dealera z Grupy Bemo.

Na dobry początek wejdź na stronę https://ibemo.pl/samochody-osobowe/crossover-suv, znajdź interesujący Cię samochód w wybranej konfiguracji i wyślij zapytanie. W odpowiedzi iBemo przygotuje dla Ciebie konkretną ofertę. Umowę leasingu możesz zawrzeć online, bez wychodzenia z domu czy z biura, a samochód odbierzesz w wybranym salonie (możesz również zażyczyć sobie dostarczenia auta pod wskazany adres).

iBemo to nowa jakość wyszukiwania ofert leasingu, kredytu i wynajmu długoterminowego pojazdów. Oszczędź mnóstwo czasu i znajdź najlepszą ofertę, również uwzględniającą usługi dodatkowe, jak pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, umowa serwisowa czy przedłużona gwarancja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.