Przejdź do treści

Moto Show Bielsko Biała – rajem dla automaniaków

Piękne samochody, motocykle, a także zjawiskowe modelki – raj dla ludzi, u których w żyłach płynie krew z domieszką benzyny. Tak było na Moto Show Bielsko Biała, które stało się prawdziwym świętem entuzjastów motoryzacji.

Impreza w Bielsku była dobrą lekcją motoryzacyjnej historii – najstarszy z zaprezentowanych samochodów miał ponad 100 lat! Począwszy od samochodów, które mogłyby być eksponatem w muzeum, poprzez muscle cary z lat 60., aż po współczesne egzemplarze – je wszystkie można było znaleźć na Moto Show Bielsko Biała.

Pośród każdego typu samochodów można było znaleźć prawdziwe perełki – wśród klasyków rządził Dodge Charger czy piękny Jaguar E-Type, natomiast nowoczesne super samochody godnie reprezentowało Lamborghini Gallardo Spyder, Porsche 911 S czy Audi R8.

Znalazło się również coś dla fanów motosportu. Na naszej Strefie Mototrends królowały rajdówki, a pośród nich BMW E30 należące do Mario Tattoo, hałaśliwe Audi z kultowym silnikiem 2.2 Turbo, którym ściga się Faza Rally Team. Niemiecką, rajdową trójkę domykał Mercedes 280ce Carlsson, którego twórcą jest Adam Tomaś.

W czasie Moto Show Bielsko Biała odbyły się również zawody Rally Sprint, w których każdy mógł wziąć udział. Wielbiciele rajdów próbowali swoich sił na przygotowanych przez organizatorów odcinkach. Drugą opcją było uczestnictwo we Wrak Race, gdzie zawodnicy ścigali się w samochodach nadających się… na złom.

Jeśli jednak odwiedzających nie zadowalało samo podziwianie zmagań zawodników, mogli spróbować czegoś równie emocjonującego – taxi drift. Drifterzy, którzy przybyli na Moto Show, chętnie wozili uczestników imprezy na prawym fotelu swoich aut. Pośród driftowozów najpopularniejsze były BMW – przede wszystkim E30 i E36, jednak nie zabrakło japońskich akcentów, takich jak Nissan 200sx.

Natomiast fani samochodów modyfikowanych urządzili zlot wokół hali, gdzie prezentowali swoje projekty. Zorganizowano kilka konkursów, które miały wyłonić samochód z najlepszym sprzętem audio, najpiękniejszym wnętrzem, itp.

Jednak Moto Show to nie tylko samochody. Strefa motocykli również była bardzo bogata – od zabytkowych jednośladów, po nowoczesne ścigacze. Jednak to nie wszystko – w strefie pokazów można było podziwiać popisy profesjonalnych kaskaderów na ich motocyklach.

Piękną ozdobą bielskiej imprezy były wybory miss, w których zaprezentowały modelki.
Tegoroczną Miss została Patrycja Pułecka 
I vice Miss Moto Show 2017 Kornelia Kwiecień
II vice Miss Moto Show 2017 Milena Pyra
Miss Internetu Moto Show 2017 Anna Stokłosa.
Oprócz tego dużą popularnością cieszyły się pokazy pole dance w wykonaniu Kasi Bieleckiej i Pauliny Kubaszczyk.

Pomimo, że to dopiero pierwsza odsłona Moto Show Bielsko Biała, organizatorzy postawili poprzeczkę bardzo wysoko. Mamy nadzieję, że spotkamy się w Bielsku również za rok!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.