Przejdź do treści

Na wynajem – wady i zalety wynajmu aut

wynajem aut na abonament

Ceny samochodów używanych na przestrzeni ostatniego roku wzrosły aż o 15%, a przewidywania zapowiadają dalszy wzrost. W Polsce średni wiek samochodu wynosi ponad 15 lat.

Wszystko wskazuje więc na to, że auta są nie tylko coraz droższe, ale również coraz starsze. Co jednak, jeśli chcielibyśmy jeździć świetnej jakości samochodem, bez wydawania majątku?

Auta na wynajem 

Komfort wynajmu i aspekty ekonomiczne to główne powody, dla których coraz więcej osób decyduje się na wynajem długoterminowy samochodu. Po pandemiczne skutki problemów z dostępnością aut i części są widoczne cały czas. Rosnąca inflacja, brak poczucia stabilizacji – wszystkie te czynniki wpływają negatywnie na możliwości finansowe klientów. Rozwiązaniem okazuje się wynajem auta na abonament. W przypadku firmy Qarson oferta dzięki odpowiedniej formie umożliwia klientom korzystanie z wygodnej i przejrzystej formy finansowania, w zamian oferując nie tylko produkt, czyli fabrycznie nowe auto, ale również usługę, czyli pełną opiekę w trakcie wynajmu.

Serwis i gwarancja w cenie 

Roczny wynajem to alternatywa dla leasingu i dla zakupu auta na kredyt, czy gotówkowego. Z oferty może skorzystać każdy, zarówno klient indywidualny, jak i firma. Wynajem w Qarson charakteryzują równe i stabilne przez cały okres finansowania raty abonamentu. Klient, który decyduje się na wynajem od pierwszej do ostatniej raty, płaci dokładnie tyle ile wpisane jest w umowie. Na koszt wynajmu nie mają wpływu marże bankowe, oprocentowania czy WIBOR. Stopy procentowe odstraszają klientów i nie ma się czemu dziwić. Osoby, które aktualnie spłacają kredyt, odczuwają znacząco każdy wzrost, w przypadku wynajmu na abonament – w przypadku abonamentu, nie musimy się tym martwić. 

W cenie wynajmu otrzymujemy nie tylko fabrycznie nowy samochód do użytkowania, ale również pełną usługę. Co się w niej kryje? Przede wszystkim opieka dedykowanego zespołu Qarson, który wspiera swoich klientów na każdym etapie podróży. Od chwili wyboru auta, po procedury związane z finalizacją zamówienia, dostawę i późniejsze użytkowanie, aż do zwrotu. W razie potrzeby możemy również skorzystać z serwis – bez obaw o dodatkowe, niespodziewane koszty. Firma wynajmująca umożliwia również skorzystanie z preferowanego ubezpieczenia. Dzięki stałej współpracy z różnorodnymi towarzystwami ubezpieczeniowymi klient ma pewność, że do wybranego samochodu zostanie dobrana najlepsza forma ubezpieczenia. W praktyce wszystkie procesy związane z typowymi obowiązkami właściciela samochodu spoczywają na Qarson. Jako kierowcy, po prostu cieszymy się z komfortu użytkowania nowego auta.

auto na wynajem qarson

Fabrycznie nowy samochód co rok 

“Patrząc na niestabilność rynku kredytowego nasza oferta, jest idealnym wyborem dla osób, które szukają zabezpieczenia w postaci stałej raty abonamentu przez cały okres finansowania i którym w niewielkim stopniu wpłynie ona na zdolność kredytową. Oferta Qarson to nowy samochód przy niewielkim wkładzie własnym, absolutnie jednej z najniższych rat abonamentu na rynku i bardzo małym ograniczeniu zdolności kredytowej – klient finansuje tylko wartość abonamentu, a nie samochodu”. – mówi Maciej Szczurek, który w Qarson pełni rolę Dyrektora Operacyjnego. W Qarson aż 8 na 10 klientów decyduje się na przedłużenie umowy. Nowy samochód co rok? To możliwe.

25 tysięcy kilometrów 

To limit kilometrów, który jest pewnym ograniczeniem w wynajmie aut na abonament. W ofercie podstawowej firma zapewnia limit 10 tysięcy kilometrów, który można zwiększyć za dodatkową opłatą aż do 25 tysięcy kilometrów. Z naszych informacji wynika, że dla przeciętnego użytkownika taka ilość jest w zupełności wystarczająca, więc w praktyce nie powinno być to problemem. W ofercie Qarson dostępne są pojazdy różnej klasy i różnych marek, większość dostępna od ręki – co jest niebywałą zaletą w dzisiejszej rzeczywistości motoryzacyjnej. W przeciwieństwie do typowych marketplace, Qarson to firma, która oferuje własne produkty i własne usługi, dzięki temu ma pełną kontrolę nad jakością swoich usług i poszczególnymi etapami procesu wynajmu. Warto więc zapoznać się z pełną ofertą i szczegółami wynajmu, ponieważ to właśnie auto na abonament  stanowi pewne rozwiązanie na niepewne czasy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.