Przejdź do treści

Pasja na krawędzi: Samochody to za mało – Bartek testuje helikopter

Już teraz możecie obejrzeć drugą część 2. odcinka vloga Pasja na krawędzi, który powstaje przy współpracy z Avalon Extreme. Bartek Ostałowski rozmawia ze zwycięzcom Rajdu Dakar – Rafałem Sonikiem, który przygotował dla autora vloga „małą” niespodziankę.

Rozmowa Bartka z Rafałem Sonikiem przybliża nam jakie przeciwności należy pokonać, aby wspiąć się na szczyt tabeli w najbardziej wymagającym rajdzie na świecie – Dakarze. Sonik opowiada jak wygląda Dakar z jego perspektywy – mówi o swoich wzlotach i upadkach, chwilach słabości, a także wielkiej euforii.

Rafał Sonik przekazuje w swoich wypowiedziach ogromną motywacje – pokazuje jak istotna jest wiara, która naprawdę może czynić cuda. O historiach, które opowiada rajdowiec, nie usłyszymy w Kronice Dakaru. To całkiem inny poziom wtajemniczenia.

Ostałowski i Sonik pozwalają sobie także na odrobinę analizy – zastanawiają się co łączy motosport z… biznesem, a także jakimi prawami rządzą się obie dyscypliny i jak osiągnąć w nich sukces.

Na zakończenie Rafał Sonik przygotował dla Bartka specjalną niespodziankę. Dzięki niej drifter nie musi poprzestawać na testowaniu wyłącznie samochodów… Tym razem będzie miał okazję zasiąść w… kabinie helikoptera!

Zachęcamy do obejrzenia całego odcinka:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.