Przejdź do treści

Pełne bezpieczeństwo dzięki Auto Wimar

Bezpieczeństwo w samochodzie jest najważniejszym warunkiem jego użytkowania. Jest ono dość szerokim pojęciem i oznacza bezpieczeństwo w każdej sytuacji drogowej, a także bezpieczeństwo, które wynika z nienagannej funkcjonalności auta. Autoryzowani Dealerzy i Autoryzowane Serwisy Škody dbają o jak najlepsze sprawowanie samochodów, co przekłada się później na beztroską i ostrożną jazdę wszystkich pasażerów. Auto Wimar, jako Autoryzowany Serwis Škody, przedstawia swoim klientom różnorodne udogodnienia i pakiety ochrony w trosce o pełne bezpieczeństwo.

Artykuł sponsorowany

Do takich pakietów ochrony i udogodnień dla użytkowników nowego samochodu należy wiele różnorodnych propozycji  ofertowych Auto Wimar. Wśród nich znajdziecie Państwo również usługi takie jak karty ratownicze, Škoda Assistance i program GDM. W niniejszym artykule podpowiemy, na czym polegają wszystkie wymienione usługi oraz jakie korzyści zyskujemy dzięki nim. Sprawdzimy, czym wyjątkowym są wspomniane usługi i jak należy z nich korzystać.

Karty ratownicze na wagę złota

W Auto Wimar klienci mogą korzystać z tzw. karty ratowniczej. Brzmi niepozornie i podobnie wygląda. O jej ogromnym znaczeniu jednak nie trzeba długo przekonywać. Karta ratownicza jest zwykłą karta papieru, którą wystarczy odebrać w Autoryzowanych Serwisach i Salonach Škody. Na kartce tej zostają umieszczone najważniejsze informacje związane z samochodem oraz pewnego rodzaju instrukcje dotyczące konkretnego modelu auta. Takie informacje okazują się niezbędne podczas wypadków i ułatwiają pomoc służbom ratowniczym. Wskazówki obejmują takie informacje jak na przykład sposób odłączenia akumulatora albo metody na pozbycie się wzmocnień karoserii oraz wiele innych cennych porad i instrukcji. W kryzysowej sytuacji, gdy liczy się każda sekunda, taka pomoc jest bezcenna. W związku z przeznaczeniem karty ratowniczej należy ją zawsze przechowywać w samochodzie w widocznym i łatwo dostępnym miejscu.

Škoda Assistance bez żadnych barier

Škoda Assistance jest programem bezpłatnej pomocy drogowej. Jego szczególną zaletą jest możliwość korzystania nie tylko w Polsce, lecz także we wszystkich krajach europejskich. Jest to szczególnie ważne i korzystne w czasie dalekich podróży czy wakacji, gdy w przypadku jakichkolwiek awarii nie wiemy, gdzie udać się po pomoc lub gdy problemem jest bariera językowa. Darmowa pomoc obowiązuje w każdym miejscu przez całą dobę przez cały okres gwarancji użytkowanego samochodu.

Dlaczego usługa Škoda Assistance ma szczególne znaczenie? Oprócz pomocy w miejscu awarii oferta zapewnia naprawę samochodu. Jeśli zatem awaria uniemożliwi kontynuowanie jazdy i odbierze pewność bezpieczeństwa podczas jazdy Škoda Assistance podejmuje kolejne kroki działań. Należą do nich naprawa pojazdu w miejscu awarii lub, gdy ta jest niemożliwa, holowanie samochodu do Autoryzowanego Partnera Serwisowego Škoda oraz przewóz pasażerów. W drugim przypadku naprawa odbywa się zgodnie z warunkami obowiązującymi w gwarancji pojazdu.

Co więcej, wymienione świadczenia nie kończą się na tym etapie. Co w sytuacji, gdy naprawa samochodu przeciąga się w czasie? Wówczas usługa zapewnia wybór jednej z propozycji: wynajęcie samochodu zastępczego, nocleg w hotelu albo transport do celu podróży. Każda z możliwości jest nieodpłatna.

Program Gwarancji Dożywotniej Mobilności dla niekończącego się bezpieczeństwa

Doskonałym pomysłem na kończącą się gwarancję Twojego samochodu jest program GDM. Autoryzowani Dealerzy i Autoryzowane Serwisy Škody dbają o sprawne funkcjonowanie auta także po okresie gwarancyjnym. W tym celu powstała niezwykła oferta bezpłatnej pomocy drogowej także po przekroczonym okresie gwarancyjnym samochodu. Pakiet zapewnia kompleksową pomoc drogą w razie awarii. Właściwie usługa opiera się na opisanej wyżej ofercie Škoda Assistance. Z tą różnicą, że program GDM przedłuża pakiet świadczeń i korzyści na cały okres eksploatacji auta. To, co różni program GDM od usługi Škoda Assistance, to koszty związane z naprawą auta, które w przypadku Gwarancji Dożywotniej Mobilności ponosi użytkownik samochodu.

Auto Wimar, Autoryzowany Dealer i Autoryzowany Serwis Škody, przedstawia bogatą ofertę świadczeń na rzecz użytkowników samochodów marki Škoda. W trosce o pełne bezpieczeństwo i udogodnienia podczas jazdy oraz podróżowania powstały opisane powyżej pakiety. Być może warto zwrócić na nie uwagę na co dzień, aby w razie kryzysowej sytuacji w ruchu drogowym uzyskać profesjonalną i natychmiastową pomoc oraz potrzebne wsparcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.