Przejdź do treści

Wszystkie ręce na pokład – nowe auto dla Bartka Ostałowskiego

Bartek Ostałowski źle zapamięta dzień 13 lutego, ponieważ wtedy jego nowy driftowóz na bazie BMW E92 M3, którego budowa skończyła się w drugiej połowie zeszłego roku, stanął w płomieniach podczas nagrań do odcinka na torze w Warszawie. 

https://www.facebook.com/BartoszOstalowski/videos/1634531299948904/

Tym razem 13 lutego okazał się wyjątkowo pechowy dla Bartka Ostałowskiego. Na niedługo przed zakończeniem nagrań do programu na przodzie jego nowego BMW pojawił się ogień. Kilka sekund później cały samochód palił się jak pochodnia. Wszyscy na planie niedowierzali, że to dzieje się naprawdę. Na szczęście Bartkowi i nikomu z ekipy nic się nie stało.

Samochód gasiły trzy zastępy Straży Pożarnej. Niestety – samochód uległ całkowitemu zniszczeniu. Całe wnętrze stopiło się pod wpływem wysokiej temperatury.

 Bartka Ostałowski - Spalony samochód marki BMW

BMW E92 M3 zostało zbudowane na ten sezon. Pod maskę trafił trzylitrowy silnik turbo o mocy 550 koni mechanicznych i 700 Nm momentu obrotowego. Auto wyposażone zostało w nitro i automatyczną 8-biegową skrzynię z indywidualnym sterowaniem dopasowanym do potrzeb Bartka. Koszt budowy przekroczył 140 000 zł!

Team Bartka wraz z Fundacją Avalon Extreme podjął decyzję o rozpoczęciu zbiórki pieniędzy na odbudowę samochodu. Zwracamy się do naszych Czytelników z apelem o wsparcie. Mamy nadzieję, że Bartkowi uda się zebrać budżet na odbudowę samochodu.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na profilu Bartka na Facebooku, a także na stronie Fundacji Avalon Extreme (kliknij tutaj).

Zachęcamy do udostępniania całej akcji.

Bartek Ostałowski na Warsaw Moto Show 2017

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.