Przejdź do treści

Rajd Barbórka – Krzysztof Schenk startuje z Michałem Wiśniewskim!

Z numerem 52 wystartuje po raz pierwszy w tym składzie załoga SCHENK/WIŚNIEWSKI w Hondzie Civic Type-R!

Krzysztof Schenk:

W rajdzie Barbórki Warszawskiej po raz ostatni startowałem w 2014 roku.
W ciągu 2 lat skupiłem się tylko na rajdach zagranicznych, chcąc zdobywać nowe doświadczenia, a od połowy tego sezonu startowałem z nowym pilotem Przemkiem Lipińskim także w rajdach szutrowych. Z Michałem znam się już 5 lat, a pomysł wspólnego startu w Warszawie zrodził się podczas naszego spotkania na tegorocznym Rajdzie Rzeszowskim.

Michał Wiśniewski:

Od kiedy moja żona zaraziła mnie rajdami w 2010 roku postanowiłem skorzystać z tej miłej atmosfery i odtąd corocznie opłacam składkę w PZM aby być zawsze gotowym do startu  Wprawdzie głównie startuję w Cross Country ale tylko raz nie było mnie na kultowej Barbórce. Ze względu na moje główne zajęcie czyli muzykę nie jestem w stanie zdecydować się na cały sezon więc prostytuuje się rajdowo z wieloma ciekawymi kierowcami. Od Marka Karczewskiego, przez Andrzeja Wodzińskiego po Zbyszka Gabrysia czy Tomka Porębskiego aż po niezapomniane Rzeszowskie w Polenezie z Pawłem Hoffmanem. W tym sezonie udało nam się z Grześkiem Ostaszewskim w Iveco OSA stanąć na podium Breslau 2016. Cieszę się, że mogę startować z Krzyśkiem i mam nadzieję, że bezpiecznie i widowiskowo dojedziemy na Karową.

Załoga TINT Rally Team po raz pierwszy pojedzie pod naszym patronatem! Gorąco kibicujemy i wierzymy w sukces i dobre widowisko!

Już w piątek poczujemy przedsmak Rajdu Barbórka – załogi wystartują o 17.00 na odcinku testowym OS Bemowo, przejazdy będą trwały aż trzy godziny!

Info: michal@ichtroje.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.