Przejdź do treści

Carslovers Tuning Festival – majówkowa dla miłośników tuningu

Jeśli jesteście miłośnikami tuningowanych samochodów, a nie macie jeszcze planów na majówkę, to ekipa CarsLovers przychodzi Wam z pomocą. W dniach 2-3 maja w Ciechanowie odbędzie się kolejna edycja imprezy Carslovers Tuning Festival!

Majowy weekend, mnóstwo ciekawych samochodów i wiele atrakcji przygotowanych przez organizatorów – tak zapowiada się 4 odsłona tuningowego festiwalu w Ciechanowie. Impreza rozpocznie się we wtorek (2 maja) i potrwa dwa dni. Zabawa zakończy się w godzinach nocnych, a odbywać się będzie przy dwóch scenach.

Osoby, które lubią odpoczywać na trawie nie będą zawiedzione. W tym roku Carslovers Tuning Festival odbędzie się w przyjemnym, zielonym miejscu. Dodatkowo, na czas festiwalu zostaną zamknięte ulice, dzięki czemu uczestnicy będą mogli zrobić niemałe zamieszanie. 🙂

Pojawi się wiele nowych konkursów, w tym także konkurencje dla publiczności. Lista nagród i gadżetów do zdobycia jest naprawdę długa. Przewidywana jest strefa dla najmłodszych, a także dla tych większych… dzieci.

Jeśli chcecie spędzić majówkę na podziwianiu wielu ciekawych, zmodyfikowanych samochodów, a także chętnie spotkacie się z ludźmi, którzy zakochani są w motoryzacji, to Carslovers Tuning Festival jest właśnie dla Was.

Więcej informacji na stronie wydarzenia na profilu Carslovers
Zapraszamy!

Zaproszenie na Carslovers Tuning Festival

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.