Przejdź do treści

Drift Show Izdebki #TougeAttack wkrótce!

Drift Show Izdebki 2016

21. sierpnia Izdebki – mała miejscowość koło Brzozowa stanie się podkarpacką stolicą driftu! Odbędzie się tam druga edycja imprezy Drift Show Izdebki #TougeAttack, której organizatorami są ABT Drift Division oraz Lo-Stark. Początek eventu planowany jest na godzinę 9.

IMGP3008

Drift w Polsce wraca do korzeni: zjeżdżamy ze specjalnie przygotowanych torów i swoje umiejętności pokazujemy na górskich trasach, tak jak robili to pionierzy driftu w Japonii. Wyznaczony w Izdebkach odcinek o długości 1200 m jest sekwencją ośmiu zakrętów, na którym występuje dodatkowo wzniesienie terenu 10%. Tylko najlepsi kierowcy będą mogli sobie z nim poradzić.

Zawodnicy Drift Show Izdebki to nie przypadkowi kierowcy. Wielu z nich to uczestnicy Mistrzostw Polski w Driftingu czy ligi Drift Masters Grand Prix. Ich maszyny to nie zabawki. To specjalnie przygotowane do tej dyscypliny potwory o mocy przekraczającej grubo ponad 400 koni mechanicznych.

Na torze pojawią się przede wszystkim samochody marki BMW, ale nie zabraknie także japońskich akcentów. Zobaczymy takie auta jak: Toyota GT86 (650 KM), Nissan S13 (530 KM) czy też najpotężniejszą ze zgłoszonych do zawodów Mazdę RX-8, która osiąga moc 800 koni mechanicznych!

Ciekawostką zawodów jest to, że rolę sędziego przejmie publiczność i to ona wyłoni najbardziej widowiskowy przejazd oraz kierowcę, który zachwyci swoją jazdą.

IMGP3046

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

 

Relacji z imprezy możecie szukać na naszym Facebook’u i Twitterze.

 

Emocje gwarantowane! Nie może Cie tam zabraknąć! Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.