Przejdź do treści

MotoShow Bielsko Biała: Zgłoszenia Rally Sprint i akredytacja prasowa

MotoShow Bielsko Biała 2017 to pierwszy tego rodzaju event motoryzacyjny w tej części Polski. Po raz pierwszy spotkają się tam miłośnicy motoryzacji z kraju i zagranicy, dla których organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji. Targi odbędą się 12-13 sierpnia w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bielsku-Białej.

Ty również możesz wziąć aktywny udział w tym wydarzeniu. Miłośników szybkiej jazdy zapraszamy do wzięcia udziału w zawodach Rally Sprint, a dziennikarzy i fotoreporterów zachęcamy do złożenia wniosków o akredytację prasową. Poniżej więcej informacji organizacyjnych.

RALLY SPRINT

Zgłoszenia przyjmowane są do 11 sierpnia, godz. 08:00 na adres mailowy kontakt@motoshowbielsko.pl oraz na stronie internetowej www.motoshowbielsko.pl. O kolejności zgłoszeń decyduje wysłane zgłoszenie potwierdzone wpłatą na konto.

Jeżeli będą jeszcze miejsca na liście można zgłaszać się w dniu zawodów – 12 sierpnia do godz. 09:00 w biurze zawodów [ul. Karbowa 26, Bielsko-Biała (Hala)].

 

Zgłoszenie wysłane pocztą e-mail musi posiadać czytelny podpis przez jednego z członków załogi. Oryginał musi dotrzeć do organizatora w dniu zawodów, musi być czytelny i podpisany przez obydwu członków załogi.

 

Wpisowe za zawody wynosi: 130zł płatne na konto organizatora:

ABS: 19 8110 0000 2001 0046 1670 0001

Ośrodek Szkolenia Kierowców „PRAWKO” Piotr Bujak, 34-120 Andrychów, ul. Legionów 17

W opisie proszę wpisać : Imię i Nazwisko Kierowcy

 

Szczegółowe informacje podane w Regulaminie Rally Sprint (kliknij, aby pobrać).

AKREDYTACJA PRASOWA

Dziennikarze i fotoreporterzy mają możliwość uzyskania akredytacji prasowej, która pozwala na bezpłatne wejście na teren imprezy. W celu uzyskania akredytacji prosimy o przesłanie wypełnionego formularza akredytacyjnego (kliknij, aby pobrać) na adres mailowy kontakt@mototrends.pl.

 

Po odbiór akredytacji zapraszamy do biura prasowego imprezy, które znajdować się będzie w hali wystawowej (ul. Karbowa 26, Bielsko-Biała). Akredytacja będzie wydawana po złożeniu oryginalnego formularza akredytacyjnego podpisanego przez dziennikarza ubiegającego się o akredytację i redaktora naczelnego danego medium.

 

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy na adres kontakt@mototrends.pl lub poprzez profil redakcji mototrends.pl na Facebooku.

 

Więcej informacji dotyczących imprezy na stronie organizatora www.motoshowbielsko.pl i na profilu na Facebooku.

 

MotoShow Bielsko Biała 2017 zaprasza!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.