Przejdź do treści

Mustang Race 2016 już w trasie!

klasyczny rajd mustangów - classic Mustang Rally

Jedna z gwiazd kina, obiekt westchnień każdego fana motoryzacji, żywa legenda. To wszystko kryje się pod jednym słowem – Mustang. Kto widząc go na ulicy nie przystanie na chwile i nie zacznie go podziwiać? Teraz istnieje możliwość zobaczenia go na żywo i to nie jednego, ale aż 50, ponieważ w Polskę ruszyła kolejna edycja Mustang Race!

mustang (25)

Mustang Race to impreza organizowana przez Mustang Klub Polska. W tym roku odbywa się już szósta odsłona tego eventu. Uczestnicy wystartowali 10 sierpnia z Bóbrki na Podkarpaciu i dojechali do Arłamowa. 11 sierpnia będzie można podziwiać ich samochody w Zamościu, później kierować się będą na Janów Podlaski. Finał całej imprezy odbędzie się 13. sierpnia na mazurskim Zamku w Rynie.

Na starcie imprezy w Bóbrce nie zabrakło miłośników motoryzacji, którzy chcieli zobaczyć maszyny uczestników zlotu. Gama modeli jest bardzo szeroka – od egzemplarzy z lat 60. do najnowszych Mustangów. Dotknięcie tej motoryzacyjnej legendy, której historia sięga już pół wieku, to zawsze wspaniałe przeżycie. Charakterystyczny bulgot silnika V8 i klasyczne kształty tego modelu zawsze przyprawiają o „gęsią skórkę”.

Uczestnikom imprezy życzymy szerokiej drogi i przyczepności! Do zobaczenia na drodze!

mustang (70)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.