Przejdź do treści

IX Ogólnopolski Zlot Mustangów. Atrakcje, harmonogram

informacje na temat zlot mustangów

IX Ogólnopolski Zlot Mustangów
22-23 kwietnia 2017 – Otwock / Józefów

  • 50 lat tradycji i historii marki w jednym miejscu
  • Ponad 150 Mustangów z Polski i Europy
  • Przegląd modeli wszystkich generacji
  • Ponad 50 000 koni mechanicznych w jednym miejscu

plakat reklamujący zlot mustangów

Informacja organizatora Zlotu Mustangów:

IX Ogólnopolski Zlot Mustangów odbędzie się w dniach 22-23 kwietnia 2017 roku w Otwocku i Józefowie. Spodziewamy się około 150 samochodów z całej Polski oraz zaprzyjaźnionych Klubów europejskich. Będzie przekrój wszystkich generacji Forda Mustanga ze wszystkich lat od początku produkcji czyli 1964 rok, aż do najnowszych z 2016 roku.

Zlot Mustangów będzie podzielony na 3 części.

Pierwsza część będzie to spotkanie w hotelu Holiday Inn w Józefowie. 21 kwietnia (piątek) zjedzie się już większość załóg dla których przygotujemy kolację oraz dyskotekę z DJ-em. W dniu 22 kwietniu (sobota). Do godziny 13 będą przygotowane różne atrakcje dla uczestników Zlotu takie jak – zawody w jeździe samochodami zdalnie sterowanymi i jazdy symulatorami, a dla bardziej aktywnych park linowy, minigolf. Jeśli pogoda pozwoli to przygotowane też będą kajaki, rowery i atrakcje na pobliskiej plaży. Nie zapomnimy oczywiście o najmłodszych dla których będą również przygotowane atrakcje prowadzone przez animatorów. Osoby które chcą spędzić czas w całkowitym spokoju będą mogli się oddać błogiemu lenistwu na terenie hotelu prze całą sobotę.

Druga część odbędzie się w parku miejskim w Otwocku. Około godziny 13-ej cała kolumna Mustangów pod eskortą przejedzie ulicami miasta z Hotelu do Parku Miejskiego w Otwocku. Miasto Otwock udostępniło nam do wyłącznej dyspozycji cały park, scenę i nagłośnienie a także zaplecze gastronomiczne. W Parku zaprezentujemy szerokiej publiczności samochody i będziemy się starali przybliżyć wszystkim ich historię a także czynnie uczestniczyć w ich prezentacji. Odbędzie się również wiele konkursów i pokazów z udziałem Gwiazd. Będzie koncert niespodzianka oraz atrakcje dla „Mustangowców”, przybyłych gości i Dzieci. W parku będziemy do około godziny 18. A następnie wracamy do hotelu na kolację i wieczorną imprezkę.

Trzecia część to mamy nadzieje będzie „petarda” która rozpocznie się w godzinach przedpołudniowych w niedzielę (23 kwietnia) na stadionie klubu sportowego Józefovia – niech to zostanie na razie owiane tajemnicą. Mamy nadzieje, że nawet załogi które przybędą z daleka zostaną, aby uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Dla chcących pogłębić swoją wiedzę o Mustangach polecamy felieton: Mustang – definicja wolności

1 komentarz do “IX Ogólnopolski Zlot Mustangów. Atrakcje, harmonogram”

  1. W 2016 roku w USA ( okolice Chicago gdzie mieszkam ) kupilem Mustanga V6 z 2015 roku z malym przebiegiem ( dotarty ) bylo to moje marzenie ktore zrealizowalem i jestem nim zachwycony, moc, predkosc, stabilnosc na drodze, wyglad i komfort jazdy bije inne coupe w tej klasie na leb. Polecam polecam polecam. Ed

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.