Przejdź do treści

Poznań Motor Show 2018 – zaczynamy odliczanie

Zapowiedz Poznań Motor Show 2018

Poznań Motor Show  2018 wypada w tym roku już tydzień po Świętach, od 5 do 8 kwietnia. Tegorocznej edycji patronuje hasło „Motoryzacja jutra”.

Poznańskie targi to najbardziej prestiżowa impreza motoryzacyjna w Polsce, praktycznie „must have” dla każdego fana motoryzacji, prasy czy producenta. Motor Show co roku integruje społeczeństwo motoryzacyjne przyciągając również rzesze ciekawskich i otwartych na motoryzację umysłów.

Tradycyjnie czwartek będzie przeznaczony dla prasy i przedstawicieli branży motoryzacyjnej, z licznymi okazjami do rozmów biznesowych i około motoryzacyjnych, wieczór uzupełnią różne gale i bankiety.

Poznań Motor Show 2018 godziny otwarcia i ceny biletów

Bramy dla zwiedzających będą otwarte w piątek od 10 do 20, sobotę od 10 do 18 i niedzielę od 10 do 18. Ceny biletów w przedsprzedaży i w nawiasie w dniu targów odpowiednio (dzieci do lat 3 bezpłatnie)

  • piątek 19zł (25zł)
  • sobota 24zł (30zł)
  • niedziela 19zł (25zł)

Bilety on-line do nabycia na stronie Tixer

NA zwiedzających będą czekały niezliczone atrakcje! OD oczywistych premier i nowości, przez samochody koncepcyjne, samochody modyfikowane, terenowe, atrakcje na zewnątrz w stylu toru przeszkód po strefę dla videoblogerów. Po prostu każdy kto odwiedzi targi znajdzie coś dla siebie!

Tegoroczna edycja Poznań Motor Show 2018 będzie połączona z cykliczną, odbywającą się co dwa lata imprezą, Targami Techniki Motoryzacyjnej. TTM to bardzo techniczne oblicze motoryzacji, pokazujące złożoność procesów jakie zachodzą podczas eksploatacji i postęp jaki dokonuje się na naszych oczach. Technologie jak robotyka i sztuczna inteligencja powoli zastępują tradycyjne rozwiązania w samochodach.

Zeszłoroczna edycja:
Poznań Motor Show – mototrends.pl
Informacji na temat targów szukajcie także na oficjalnej stronie: Poznań Motor Show 2018

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.