Przejdź do treści

Rajdowa WOŚP w Tarnowie!

Akcja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowana jest co roku w całej Polsce. Zbiórki przybierają różnorodne formy tj. aukcje, koncerty czy zakup cegiełek. My postanawiamy spędzić ją w naszym naturalnym środowisku, czyli na torze w Tarnowie!

15 stycznia na Motodromie w Tarnowie rajdowe emocje podczas jubileuszowej-dziesiątej edycji Tarnowskiej Moto-Orkiestry. Znajdą się na niej atrakcje dla każdego fana motoryzacji i nie tylko. Dla tych, którzy lubią sportową rywalizację zapraszamy na SuperSprint. Przewidziany jest odcinek o długości 1,5 km przejeżdżany czterokrotnie.

Na widzów czekają pokazy driftu w wykonaniu profesjonalistów, a chętni mogą poczuć dreszczyk adrenaliny korzystając z rajdowego TAXI. W harmonogramie imprezy znalazła się także wystawa samochodów zabytkowych oraz motocykli.

Motodrom odwiedzą również goście specjalni, a wśród nich m.in. ekipa Auto Strefa Motorsport, a razem z nią zawodników: Łukasza Kalicki (Honda Civic), Mistrz Polski GSMP Szymon Piękoś , Łukasz Laskowski – Honda Civic EG6 1.8 Vtec 530KM i 468Nm przygotowana na 1/4 mili, Mateusz Karzyński (Peugeot 106) oraz Mistrz PPC Jerzy Smagała (Honda Civic).

Całkowity dochód przeznaczony zostanie na WOŚP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.