Przejdź do treści

Verva Street Racing – znamy gościa specjalnego!

Największa impreza motoryzacyjna w tym roku, czyli Verva Steet Racing na Stadionie Narodowym w Warszawie, coraz bliżej! Już 24 października prawdziwe show pokażą zarówno polscy kierowcy rajdowi, jak i zawodowi drifterzy. Niedawno dowiedzieliśmy się także, kim jest gość specjalny tegorocznej edycji.

Felix Baumgartner, bo o  nim mowa, bez wątpienia kojarzy się nam jako człowiek, który przekroczył prędkość dźwięku w locie swobodnym. Jego skok z wysokości blisko 39 kilometrów śledził niemal cały świat. Tym razem Felix, do spółki z Kubą Przygońskim, zaprezentuje nam swoje umiejętności za kierownicą. To nie pierwszy raz, kiedy panowie stworzą własny show – całkiem niedawno internet obiegł niezwykły film, w którym Felix i Kuba w tym samym czasie wykonują poślizgi odpowiednio helikopterem i samochodem. Jak tym razem gość specjalny Verva Street Racing zapatruje się na współpracę z Przygońskim?

„Nigdy dotąd nie brałem udziału w takim show. Nie prowadziłem rajdówki, czy driftwozu na płycie stadionu, przed kilkudziesięciotysięczną publicznością. Jestem szczęśliwy mogąc podjąć to wyzwanie, ale oznacza to, że przede mną wiele pracy, by nie zawieść oczekiwań i zapewnić ludziom niesamowite widowisko”. W podobnym tonie wypowiada się Kuba Przygoński: „Współpraca z Felixem była niesamowitym wyzwaniem. Cieszę się, że znów będziemy mogli pokazać kibicom sport motorowy z bliska. Pełna widownia, wrzawa na trybunach – to robi wielkie wrażenie!”.

Jak widać Felix już nie może doczekać się spotkania na Verva Steet Racing. Jego obecność z zadowoleniem skomentował Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN Orlen, Leszek Kurnicki: „Czujemy się zaszczyceni.  Rekordzista świata w locie swobodnym i rekordzista Guinnessa w prędkości w drifcie- to będzie znakomity przyjacielski pojedynek”.

W to, że Baumgartner nie zawiedzie oczekiwań fanów, wierzy również kierowca rajdowy Tomasz Kuchar. Choć Felix „jeszcze parę lat temu popełniał wiele błędów za kierownicą”, Kuchar przekonuje, że „zrobił duży progres. Doskonale rozumie fizykę działającą na samochód i umie tę wiedzę wykorzystać”.

Pojedynek wspomnianej dwójki będzie jedną z głównych atrakcji podczas zbliżającego się eventu na Stadionie Narodowym. Czy dostaną równie gromkie brawa, co Clarkson, Hammond i May? Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości! Verva Street Racing już 24 października.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.