Przejdź do treści

Kimi Raikkonen – konkurs na 40 urodziny Fina.

kimi raikkonen jakiego nie znamy, książka

Odpalamy konkurs z okazji 40 urodzin fińskiego kierowcy. Kimi Raikkonen obchodzi 17 października kolejne urodziny więc korzystamy z okazji, by zapytać Was o jedną sprawę.

Konkurs trwa od dziś do końca miesiąca (czyli 31 października 2019).

Założenia konkursu:

  1. Napisz w komentarzu, który sezon Twoim zdaniem był najlepszy w wykonaniu Kimiego Raikkonena
  2. Polub nasz fanpage: https://www.facebook.com/mototrends/

Wśród osób, które spełnią warunki wylosujemy 3 osoby, które otrzymają książkę: „Kimi Raikkonen jakiego nie znamy” Wydawnictwo Zysk i S-ka

Losowanie odbędzie się 3 listopada na żywo, na naszym profilu na Facebooku. (nagrody wysyłamy tylko na terenie Polski)

książka Kimi Raikkonen jakiego nie znamy

5 komentarzy do “Kimi Raikkonen – konkurs na 40 urodziny Fina.”

  1. Myślę, że nie będzie to zaskoczeniem że wybiorę sezon 2007, kiedy to Kimi rzutem na taśmę wygrał tytuł mistrza świata. Fantastyczna dobra jazda przez cały sezon jednak końcówka była w jego wykonaniu niesamowita, zrobił to co wiedział że musi zrobić.

  2. Ja uważam, że najlepszy sezon w wykonaniu Kimiego to rok 2003. Bił się wtedy o Mistrzostwo z Michaelem Schumacherem i był o włos od przerwania dominacji Szumiego. Zabrakło mu zaledwie 3 punktów. Jechał wtedy fantastyczne wyścigi, a ze swoim kolegą z zespołu tworzyli najbardziej równy duet.

  3. Najciekawszy i zarazem najcenniejszy jak dla mnie sezon Kimiego to 2007, pełny emocji do samego końca z naprawdę solidną jazdą fina. A dreszczowa końcówka i nadzieje Hamiltona na wyrwanie mistrzostwa już po ostatnim wyścigu potwierdzają wyrównaną walkę i emocje jakie w tym sezonie towarzyszyły kibicom.

  4. Moim zdaniem najlepszym sezonem Kimiego był 2005 gdy z powodu awari swojego mclarena stracił mistrzostwo oraz 2007 i ten słynny tekst jego inzyniera „In my populations we will get the championship by 1 point”

  5. W mojej ocenie najlepszy był sezon 2005. Fin nie zdobył tytułu przez awaryjną jednostkę napędową Mercedesa i inne awarie mechaniczne bolidu. Poza błędami w trakcie Grand Prix Europy na Nurburgingu był to sezon niemalże perfekcyjny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.