About the author

Tomasz Romanowski

Ciągle odkrywam piękno motoryzacji.

Related Articles

5 Comments

 1. 1

  Damian

  Myślę, że nie będzie to zaskoczeniem że wybiorę sezon 2007, kiedy to Kimi rzutem na taśmę wygrał tytuł mistrza świata. Fantastyczna dobra jazda przez cały sezon jednak końcówka była w jego wykonaniu niesamowita, zrobił to co wiedział że musi zrobić.

  Reply
 2. 2

  Matt

  Ja uważam, że najlepszy sezon w wykonaniu Kimiego to rok 2003. Bił się wtedy o Mistrzostwo z Michaelem Schumacherem i był o włos od przerwania dominacji Szumiego. Zabrakło mu zaledwie 3 punktów. Jechał wtedy fantastyczne wyścigi, a ze swoim kolegą z zespołu tworzyli najbardziej równy duet.

  Reply
 3. 3

  Robert

  Najciekawszy i zarazem najcenniejszy jak dla mnie sezon Kimiego to 2007, pełny emocji do samego końca z naprawdę solidną jazdą fina. A dreszczowa końcówka i nadzieje Hamiltona na wyrwanie mistrzostwa już po ostatnim wyścigu potwierdzają wyrównaną walkę i emocje jakie w tym sezonie towarzyszyły kibicom.

  Reply
 4. 4

  Mareczekkk

  Moim zdaniem najlepszym sezonem Kimiego był 2005 gdy z powodu awari swojego mclarena stracił mistrzostwo oraz 2007 i ten słynny tekst jego inzyniera „In my populations we will get the championship by 1 point”

  Reply
 5. 5

  Marek Anuszewski

  W mojej ocenie najlepszy był sezon 2005. Fin nie zdobył tytułu przez awaryjną jednostkę napędową Mercedesa i inne awarie mechaniczne bolidu. Poza błędami w trakcie Grand Prix Europy na Nurburgingu był to sezon niemalże perfekcyjny.

  Reply

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2018 Powered By Mototrends.pl