Przejdź do treści

Marta Wojtowicz – specjalna sesja dla Mototrends.pl na Warsaw Moto Show

Na stoisku redakcji Mototrends odbyła się specjalna sesja zdjęciowa Marty Wojtowicz. Ubrana w strój atomówki pozowała przy samochodzie rajdowym Mario Tattoo oraz robiła sobie zdjęcia z fanami.

imgp6924 imgp6913 dsc05060 dsc05059 dsc05042 dsc05039

Atomówka Marta Wojtowicz – sportowiec, trener personalny, motywator, instruktor kulturystyki. Jest nie tylko wielokrotną medalistką na arenie Polskiej i Międzynarodowej w sportach sylwetkowych i piłce nożnej, lecz także instruktorką kulturystyki, masażystką, zawodniczką fitness, a dawniej piłki nożnej.

Dziś dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem z innymi. Marta to także wicemistrzyni świata w fitness bikini federacji WBBF WFF, a dawniej wicemistrzyni polski juniorek oraz najlepszej zawodniczki eliminacji mistrzostw Polski. Przez 10 lat grała w piłkę nożną w Ekstraklasie w klubie TKKF STILON Gorzów Wielkopolski.

Jej obecnym wyzwaniem jest pobicie rekordu Guinnessa w wejściu na wieżę Eiffla w masce treningowej ograniczające oddech. Do tego na każdym schodku będzie wykonywała podrzut 8 kg kettelem. Po co? Dla przedstawienia trudnego życia osób chorych na Astmę i Alergie oraz POChP. Udokumentuje to przedstawiając drogę sportowca od wyznaczonego celu, aż do jego zakończenia.

Śledź Martę na social media:

Youtube
Instagram
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.