Przejdź do treści

Motor Show Poznań 2017 – jakie atrakcje na nas czekają?

Motor Show Poznań to impreza, która jest jednym z najważniejszych punktów motoryzacyjnego kalendarza w Polsce. Tegoroczne targi rozpoczną się 6 kwietna (Press Day) i potrwają do niedzieli (9 kwietnia). Nie może Cię tam zabraknąć!

Targi motoryzacyjne w Poznaniu co roku wypełnione są ogromną ilością wspaniałych samochodów. Począwszy na segmencie aut miejskich poprzez limuzyny, a kończąc na limitowanych, niecodziennych samochodach sportowych, które rzadko pojawiają się na naszych drogach.

Hale Motor Show wypełnione będą samochodami przeróżnych marek z całego świata, a pośród nich takie gwiazdy jak Porsche, Ferrari, Aston Martin i wiele, wiele innych. Warto wspomnieć, że pośród prezentowanych samochodów pojawi się także polski akcent – na Motor Show Poznań odbędzie się premiera polskiego samochodu wyścigowego Arrinera Hussarya GT3.

Jednak poznańskie targi to nie tylko samochody… Organizatorzy zadbali, aby atrakcje były bardzo urozmaicone. Osoby, które przyjdą ze swoimi dziećmi powinny odwiedzić „Miasteczko dla dzieci od Mercedes-Benz”, na którym najmłodsi będą mogli poznać tajniki poruszania się w ruchu ulicznym. Do ich dyspozycji będą samochodziki i rowery.

Nie ma współczesnej motoryzacji bez pięknych kobiet. Podobnie będzie także na Motor Show w Poznaniu, na którym odbędzie finał konkursu „Miss Moto.pl/iMoto”. Która z Pań zdobędzie tytuł? Odpowiedź na to pytanie znajdziemy na targach.

Dla osób, które interesują się aspektami technicznymi samochodów lub uczęszczają do szkół mechanicznych, organizatorzy przygotowali Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej. Jest to okazja do sprawdzenia swojej wiedzy, a przy okazji można zdobyć wartościowe nagrody.

Czym byłyby samochody bez wspaniałych kierowców? Gwiazdy motosportu również będą obecne na poznańskich targach. Najważniejszym pośród nich będzie dwukrotny zwycięzca Dakaru – Hiroshi Masuoka. Konferencja z jego udziałem odbędzie się 6 kwietnia o godz. 11.00 na stanowisku Mitsubishi.

Dla miłośników „domów na kołach” organizatorzy Motor Show przygotowali specjalny zlot caravaningowy. Na zlocie mile widziane są osoby, które od lat preferują taki rodzaj turystyki, ale także te, które są zainteresowanie caravaningiem.

Trudno wymienić wszystkie atrakcje, które dostępne będą na tegorocznych targach motoryzacyjnych w Poznaniu. Najlepiej przekonać się na „własnej skórze”. Osoby, które wezmą udział w tym motoryzacyjnym święcie na pewno nie będą żałować! Zapraszamy!

Więcej informacji na stronie organizatora: www.motorshow.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.