Przejdź do treści

Verva Street Racing coraz bliżej! Wygraj bilet!

Przygotowania do Verva Street Racing, czyli największej imprezy motoryzacyjnej tego roku, już na ostatniej prostej! Czy jesteście gotowi na coroczne show, które tym razem uświetni swą obecnością Jeremy Clarkson i spółka? Jeśli nie macie biletów, to nie martwcie się – dziennikarze magazynu Mototrends będą tam dla Was i przedstawią całe wydarzenie od A do Z!

Przypomnijmy – wszystko zaczyna się od tradycyjnego „Pit Party”, czyli moto-pikniku przed Stadionem Narodowym. Podzielony on zostanie na specjalne strefy, w których prezentowane będą przeróżne atrakcje począwszy od najdroższych samochodów sportowych, czy klasycznych, na rozmowach z najlepszymi kierowcami rajdowymi kończąc.

Na oficjalnej stronie Verva Street Racing znajdziecie szczegółowy opis swoistego wstępu przed wieczornym szaleństwem. Do wyboru min. strefy: Rally, Race, Legend Motoryzacji, SuperCars, Pomiaru Mocy, Samochodów filmowych, Robotów, Nocnych Wyścigów, Custom Cars&Bikes i wiele, wiele więcej! Wejście na teren Pit Party już od godziny 14.00. Co potem?

O godzinie 17.00 otworzą się bramy Stadionu Narodowego. Kiedy wszyscy widzowie zajmą miejsca, rozpocznie się „Warm Up”. W programie widowiska min. pokaz motocrossowy w wykonaniu Teddy Błażusiaka, wyścig 6 polarisów, pokaz jazdy precyzyjnej w wykonaniu poduszkowców, czy w końcu amerykańskich Low Riderów, w towarzystwie zjawiskowych tancerek. Rozgrzewka potrwa do godziny 19. Wtedy przyjdzie czas na „PreShow”, czyli ostateczne podkręcenie ciśnienia przed rozpoczęciem właściwej imprezy Verva Street Racing.

PreShow zawierać będzie groteskowy wyścig kosiarek, wyścigi zawodników ORLEN-TEAM i grupy sportowej ORLEN na minimotorkach, wyczynowych gokartów, a w końcu prezentację samych zawodników ORLEN i Rafała Sonika.

O godzinie 20.00 najlepsi polscy drifterzy, na płycie stadionu, zaprezentują fanom swoje umiejętności. Zaraz po nich odbędzie się rywalizacja samochodów rajdowych oraz pokaz możliwości aut typu Hot Road. Po kilku kolejnych konkurencjach dojdziemy do finału Vervy, w którym spotkają się Kuba Przygoński i Felix Baumgartner. To jednak nie koniec emocji, bowiem główna atrakcja wieczoru dopiero nadejdzie.

Już o 21.00 Stadion Narodowy stanie się świadkiem kolejnego show „Clarkson, Hammond&May Live”. Pokaz byłych prezenterów programu TopGear zbiera praktycznie same pozytywne opinie, a tym razem zawita do Warszawy. W programie min. jazda precyzyjna na biegu wstecznym, rywalizacja prowadzących w poślizgach, płonące Porsche, oświetlone LED-ami BMW i wiele więcej! Kto zna wesołą trójkę, ten wie, że o emocje podczas tych pokazów nie musimy się martwić.

Dziennikarze magazynu Mototrends, Krystian Pomorski i Tomasz Mentos, będą obecni na imprezie, by pokazać Wam Verva Street Racing od początku do końca! Jeśli jednak nie wystarczy Wam nasza relacja, macie szansę wygrać indywidualną wejściówkę na to wydarzenie!

Jak zdobyć bilet? Wystarczy, że polubicie nasz fanpage i udostępnicie konkurs na swojej tablicy. Spośród wszystkich osób, które spełnią ten warunek, wylosujemy jednego szczęśliwca, któremu bilet (bez pit party) zostanie przekazany osobiście pod Stadionem Narodowym! Konkurs trwa do czwartkowego wieczora-około 23. Prosimy uczestników o uważne śledzenie piątkowych wyników (około 12.00).

Nasz Fanpage

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.