Przejdź do treści

20-24 czerwca 2018 – Classic Mustang Rally

klasyczny rajd mustangów - classic Mustang Rally

Sporo czasu dzieli nas od Classic Mustang Rally, lecz informacje, które do nas napływają (szczególnie o kolejnych atrakcjach i uczestnikach) powodują pozytywny wzrost ciśnienia.

Niestety dla spóźnialskich, zapisy na listę startową dawno się już skończyły. Lista była mocno ograniczona, jedynie dwadzieścia załóg może wystartować. Kryterium udziału w rajdzie było dość proste: start w Mustangu I, II lub III generacji czyli rocznikowo w przedziale 1964 a 1993.

Tegoroczna edycja osiągnęła duże zainteresowanie, w związku z ciągłym rozwojem koncepcji rajdu organizatorzy juz przewidzieli zwiększenie ilości załóg w przyszłorocznej edycji.

Idea rajdu prosta i jasna: dobra zabawa na pierwszym miejscu. Na trasie przewidziane są przeróżne konkurencje, zadania i łamigłówki a na koniec każdego dnia odnawianie energii i relaks.

Aby móc przeżywać emocje wraz z uczestnikami można zaplanować swój pobyt na jednym z czterech miejsc postojowych. Szczegóły co do całej trasy i zadań, jakie czekać będą na uczestników są w tej chwili niejawne. Należy się spodziewać, że im bliżej daty startu tym więcej szczegółów będziemy poznawać i niezwłocznie informować Was o tych informacjach.
Jedno jest pewne: wszystkich czeka dobra zabawa!
Oficjalną stronę organizatora rajdu znajdziecie pod tym adresem: Oficjalna strona www

Wśród zgłaszających swój udział możemy znaleźć właścicieli takich modeli jak: 260 Convertible z 64′,390 GT Fastback z 67′ czy MACH1 z 70′ (w sumie 20 unikatowych, wyjątkowych samochodów!)
Część z nich możecie zobaczyć na profilu rajdu: Classic Mustang Rally Facebook

Classic Mustang Rally to kolejny projekt Mustang Klub Polska, który mamy przyjemność wspierać medialnie. Brak w redakcyjnej stajni Mustanga musi być kiedyś uzupełniony, w ten sposób będziemy mogli jeszcze bliżej zintegrować się z pozytywną ekipą właścicieli „rumaków”.

classic Mustang Rally - kolejny rajd Mustangów

1 komentarz do “20-24 czerwca 2018 – Classic Mustang Rally”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.